Світлодіодний прожектор на дачі - що вибрати

  • Світлодіодний прожектор на дачі - що вибрати

Давно минули ті часи, коли прожектори використовували тільки в промисловості або для освітлення великих об'єктів інфраструктури. Сучасні світлодіодні прожектори потужністю від 10 Ватт активно встановлюють в якості вуличного освітлення на дачах і в приватних будинках. Отже, дамо кілька рекомендацій щодо вибору світлодіодного прожектора для дачі та приватного будинку.


1. Світлова температура


LED-прожектор зі світловою температурою 4100 К (природне світло) найкраще встановлювати на ганку або біля входу в будинок. Він не буде дратувати зір при переході із зони з більш тьмяним освітленням, наприклад, з вулиці.
Хочете встановити прожектор в альтанці? Орієнтуйтеся на теплу світлову температуру або ж просто встановіть LED-світильник з теплою гамою. Яскраве освітлення в альтанці не потрібно, так як воно швидше буде викликати дискомфорт, ніж доповнювати приємну атмосферу розслаблення і відпочинку.
Прожектори з холодним білим світлом підійдуть для освітлення прибудинкової території та під'їзної доріжки, місця стоянки автомобіля, воріт і хвіртки.


2. Датчики руху


Це відмінний варіант для освітлення під'їзної дороги, воріт і місця стоянки автомобіля.
Також, прожектори з датчиками руху використовують для відлякування зловмисників.


3. Прожектори з сонячними елементами


Відмінний варіант, якщо будинок знаходиться на неосвітленій вулиці або є проблеми з підведенням проводів до ділянки, який необхідно підсвічувати. Найчастіше, такі прожектори із сонячними панелями обладнують датчиками руху, щоб зробити їх ще більш економічними.


4. Потужність


Світлодіодного прожектора потужністю в 10 Ватт цілком вистачить, щоб освітити площа в 7-10 квадратних метрів. Для освітлення прибудинкової автомобільної стоянки вистачить двох LED-прожекторів на 10 Ватт або ж одного на 20-30 Ватт. Якість освітлення буде залежати від місця установки.

06/04/2020 15:28:18
0
1605

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

LED економія - «за» і «проти»

LED економія - «за» і «проти»

У 2020 році LED освітлення перейшло в розряд буденності. Світлодіодні лампи використовуються як в комерційних, так і в побутових цілях - LED-ліхтарями, лампочками, прожекторами і світильниками вже мало кого здивуєш. Проте, все ще залишаються люди, що завзято продовжують використовувати лампи з ниткою розжарювання.Деякі аргументують небажання переходу на LED освітлення дорожнечею останнього. Так, н..

01.04.2020
0
2322