Корисні статті

Трекові світильники в інтер'єрі

Трекові світильники в інтер'єрі

Трекові світильники - різновид електроприладів, які дозволяють створювати направлене освітлення. Рухома частина світильника дає можливість вибору не тільки кута освітлення, але і рухливість по осі рейки. Сучасні трек-системи використовуються як для освітлення комерційних приміщень, так і установки акцентів в дизайні сучасних квартир і приватних будинках. Прикладом використання трекового освітленн..

03.08.2021
0
1968
Професійна серія переносних і стаціонарних силових роз'ємів

Професійна серія переносних і стаціонарних силових роз'ємів

Компанія «СВІТ-БУД ЛТД», експерт в галузі електротехнічної продукції, пропонує в своєму асортименті професійну серію переносних і стаціонарних силових роз’ємів ТМ MUTLUSAN. До цієї групи товарів належать силові вилки від 16А до 32А та відповідні гнізда, промислові розетки відкритої та прихованої установки. Оскільки зазначена продукція призначається для підключення потужних електроприладів, основн..

22.04.2020
0
967
Світлодіодний прожектор на дачі - що вибрати

Світлодіодний прожектор на дачі - що вибрати

Давно минули ті часи, коли прожектори використовували тільки в промисловості або для освітлення великих об'єктів інфраструктури. Сучасні світлодіодні прожектори потужністю від 10 Ватт активно встановлюють в якості вуличного освітлення на дачах і в приватних будинках. Отже, дамо кілька рекомендацій щодо вибору світлодіодного прожектора для дачі та приватного будинку.1. Світлова температураLED-проже..

06.04.2020
0
1543
LED економія - «за» і «проти»

LED економія - «за» і «проти»

У 2020 році LED освітлення перейшло в розряд буденності. Світлодіодні лампи використовуються як в комерційних, так і в побутових цілях - LED-ліхтарями, лампочками, прожекторами і світильниками вже мало кого здивуєш. Проте, все ще залишаються люди, що завзято продовжують використовувати лампи з ниткою розжарювання.Деякі аргументують небажання переходу на LED освітлення дорожнечею останнього. Так, н..

01.04.2020
0
2267