Компанія «СВІТ-БУД ЛТД», експерт в галузі електротехнічної продукції, пропонує в своєму асортименті професійну серію переносних і стаціонарних силових роз’ємів ТМ MUTLUSAN. До цієї групи товарів належать силові вилки від 16А до 32А та відповідні гнізда, промислові розетки відкритої та прихованої установки.
Оскільки зазначена продукція призначається для підключення потужних електроприладів, основними її характеристиками мають бути надійність, безпечність і якість.
Силові роз’єми ТМ MUTLUSAN виготовлено відповідно до міжнародних стандартів безпеки. При виробництві використовуються лише високоякісні матеріали.
Корпус виготовлено з міцного негорючого самозатухаючого пластику для забезпечення стійкості виробу до пошкоджень, температурного впливу та займань.
Провідникові складові (штирі силових вилок) виготовлено з латуні.
Особливість конструкції забезпечує надійний контакт штирів до пластини гнізда та захист від випадкового відключення електрообладнання.
Захисна кришка запобігає потраплянню вологи, пилу та інших агресивних речовин в середину роз’ємів. Усі силові роз’єми ТМ MUTLUSAN мають рівень захисту не нижче ІР44. Завдяки цьому їх використання можливе як в середині приміщень, так і ззовні.
Усі струмопровідні частини виробів надійно захищені, що дозволяє безпечно використовувати силові роз’єми навіть недосвідченому користувачу. Для Вашої безпеки продукція має додатковий контакт заземлення РЕ, а також механізм блокування роз’ємів від асиметричного підключення.
Переносні силові роз’єми ТМ MUTLUSAN набули широкого використання для електрифікації віддалених приміщень: гаражів, кіосків, комор, а також для підключення мобільного електрообладнання.
Стаціонарні роз’єми використовують як на виробництвах, так і в приватних домогосподарствах для підключення будівельного електроінструменту та зварювального обладнання, насосів, автономних бензинових чи дизельних генераторів, в житлових будинках – для електроплит, духових шаф, бойлерів, опалювальних котлів.
При виборі силових роз’ємів враховуйте:
- Мобільне чи стаціонарне виконання пристроїв;
- Номінальний струм в залежності від сукупної потужності підключаємих споживачів (16А, 25А, 32А). Так пристрої на 16А дозволяють підключити прилади сукупною потужністю 3.5кВт (1-фазна мережа) або 10.5кВт (3-фазна мережа); 25А розраховані на підключення 5.5кВт (1-фазна мережа) або 16.4кВт (3-фазна мережа); 32А - 7.0кВт (1-фазна мережа) або 21.1кВт (3-фазна мережа). Потужність електроприладів, які ви плануєте підключити, можна дізнатися з керівництва по експлуатації (або іншої технічної документації). Для прикладу наведемо деякіпараметри: електроплити – мають потужність до 8кВт, для їх підключення рекомендується використовувати прилади на 16А 3-фазної мережі, бензинові генератори – мають потужність до 16кВт, для їх підключення використовують прилади на 25А 3-фазної мережі. Для більш потужного електрообладнання використовуйте прилади на 32А 3-фазної мережі;
- Кількість контактів (4 контакти (3Р+РЕ) або 5 контактів (3Р+N+РЕ)), де 3Р – три лінійні (фазні) провідники або “фази”, N – з англ. “neutral” – нульовий робочий провідник або “нейтраль”, разом з фазними провідниками приймає участь в живленні електроприладів; PE – з англ.“protective earth” – нульовий захисний провідник або “заземлення”, не приймає участь в живленні електроприладів. Призначений для захисту людини від ураження електричним струмом при дотику до корпусу чи інших металевих частин електрообладнання, які в наслідок аварійного замикання можуть опинитись під напругою. Контакт заземлення РЕ поєднує корпус та інші відкриті частини електроприладів, які в разі замикання можуть опинитись під напругою, з заземляючим пристроєм вашої будівлі. Більшість сучасних електроприладів оснащена контактом РЕ. При цьому дуже важливим єврахування розміщення контактів при підключенні електроприладів. Слід не сплутати контакт заземлення РЕ з фазними контактами, адже це призведе до того, що корпус електроприладу безпосередньо буде під напругою. В результаті великою є ймовірність ураження людини електричним струмом.
Залежно від схеми підключення електроприладу, яку наведено в технічній документації, обирають силові роз’єми на 4 контакти (3Р+РЕ) або 5 контактів (3Р+N+РЕ).
Нагадуємо, що будь-які роботи по встановленню (монтажу) чи ремонту електроустаткування слід виконувати тільки при вимкненій напрузі, людиною з фаховою освітою та відповідним рівнем допуску до електромонтажних робіт.
Якщо Ви дбаєте про свою безпеку і безпечне використання Вашого устаткування, робіть правильний вибір силових роз’ємів на користь продукції ТМ MUTLUSAN.