Доставка і оплата

Прийом замовлення

Мінімальне замовлення для фізичних осіб обмежене кратністю одиниць одного найменування в упаковці. Інтернет магазин «Світ-Буд електро» приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Обробка замовлень здійснюється в будні дні з 9:00 до 18:00. У разі замовлення у вихідні або святкові дні, замовлення буде оформлене протягом найближчого робочого дня.

Підтвердження та відправка

Відправка товару здійснюється на наступний день після надходження та оформлення замовлення нашими менеджерами.

Доставка замовлення

Ваше замовлення буде доставлене поштово-транспортною компанією «Нова Пошта». Вам буде надана можливість вибору найближчого відділення або кур'єрською доставкою до дверей.

Вартість доставки

Доставка замовлень оплачується клієнтом, згідно з тарифами перевізника. Накладений платіж при замовленні на суму від 400 грн. Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1000 грн. 

Строки доставки

Доставка замовлень здійснюється протягом 1-3 днів, в залежності від віддаленості регіону, зазначеному в адресі доставки. Товари, що не отримані в пункті видачі компанії «Нова пошта», будуть повернені відправнику після закінчення 5 днів.

Товари, неодержані в пункті видачі компанії «Нова пошта» протягом 5 днів, повертаються відправнику.

Оплата

Оплата замовлення здійснюється наступними способами:

  • Готівковий розрахунок у вигляді накладеного платежу при отриманні товарів безпосередньо у відділенні компанії «Нова Пошта». Комісія перевізника складає 2% від вартості замовлення + 20грн.
  • Оплата Онлайн банківською картою Visa/MasterCard безпосередньо при оформленні замовлення на сайті.
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ. Замовлення оформлюється через кошик сайту.