Про компанію

ТОВ "СВІТ-БУД ЛТД" – компанія, що динамічно розвивається на ринку електротехнічних товарів України.

Асортимент електротехнічних товарів  в портфелі ТОВ "СВІТ-БУД ЛТД" постійно збільшується. Бездоганна репутація дозволяє нам співпрацювати з найкращими виробниками електротехнічних товарів з Європи, Азії та України.

Ми пишаємося якістю товарів власних торгових марок: VELMAX, LEBRON, MARSO, «СВІТ-БУД електро» та продукції наших партнерів з Туреччини - ТМ Mutlusan,   ТМ Sigma.

Нашими постійними партнерами стала велика кількість підприємств в Україні, що працюють в різних сферах діяльності. Широка мережа власних представництв дозволяє нам робити доставку наших товарів власним автотранспортом у кожний куточок України за 48 годин. Професійні менеджери надають технічну підтримку нашої продукції на всіх етапах співпраці.

ТОВ "СВІТ-БУД ЛТД"  відкриті до співпраці зі всіма партнерами, яким потрібні якісний сервіс, швидка доставка, гарантійне обслуговування та новітні технологічні розробки в галузі світлодіодного освітлення та низьковольтного обладнання.

Поєднання цих переваг дає нам право займати провідне місце на українському ринку електротехнічних товарів та нести ім’я надійного та авторитетного постачальника для наших партнерів!

Наші Дипломи та Сертифікати