Про компанію

Про компанію

Ми - компанія ТОВ «СВІТ-БУД ЛТД» - здійснюємо оптово-роздрібні поставки обладнання та матеріалів для освітлення й електромонтажу. Наша мета – забезпечити клієнтів якісним та безпечним електроустаткуванням.

Також, у нас є власні торгові марки: Lebron, Velmax, Marso та Світ-Буд Електро. Ми багато працювали, щоб створити дійсно якісне LED освітлення, безпечне та практичне електроустаткування, щоб у кожному домі сяяло світло.

Ми є офіційними імпортерами продукції торгових марок ТМ Mutlusan і ТМ Bylectrica, що відповідають високим стандартам якості ЄС.

Наша мета – показати, що якісне LED освітлення здатне покращувати якість життя кожного з нас. Воно здатне не лише економити кошти, але і забезпечує високу якість життя, позитивно впливає на здоров’я людини, а також значно знижує навантаження на електромережі міст і селищ.

Якісна електрофурнітура та електроінсталяційне обладнання – гарантія безпеки у вашій оселі, в офісі чи на виробництві.

Ми працюємо над якісним та кількісним розширенням свого асортименту, щоб ви завжди могли обрати те, що вам необхідно та до вподоби.

Якщо ви хочете співпрацювати з нами – до ваших послуг 4 філіали та безліч партнерів, що працюють по всій території України.


Наші Дипломи та Сертифікати